X

اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 17 فروردین 1400
🔶جلسه ستاد مدیریت و مبارزه با کرونا در شهرستان هلیلان برگزار شد

  🔶جلسه ستاد مدیریت و مبارزه با کرونا در شهرستان هلیلان برگزار شد

امتیاز: Article Rating

🔹جلسه ستاد مدیریت و مبارزه با کرونا به ریاست مهندس شهبازی  فرماندار ، فاطمه کریمی  مدیر شبکه بهداشت و درمان و سایر ادارات عضـو ستاد مدیریت کرونا در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد. 

🔹 در این جلسه با توجه به شیوع و روند صعودی ابتلا به کرونا در سطح شهرستان ، مصوباتی به شرح زیر ابلاغ گردید : 

 مصوب گردید اداره آموزش و پرورش در راستای شیوع کرونا با بلندگو در سطح شهرستان اعلام هشدار کرده و  تمام ادارات سطح شهرستان (فرمانداری ، نیروی انتظامی ،شبکه بهداشت ، ...‌) نسبت به برگزاری هرگونه مراسم ازجمله مراسم عزا و شادی اقدامات لازم را جهت جلوگیری از برگزاری مراسمات انجام دهند و کانال های مردمی سطح شهرستان نیز از تهیه و انتشار اطلاعیه های ترحیم جلوگیری نمایند. همچنین  تمام ادارات سطح شهرستان با همراهی  شبکه بهداشت از اصناف و مراکز توزیع موادغذایی بازدید نموده و به  صاحبان اصناف در خصوص استفاده از ماسک تذکر جدی داده شود .در راستای جلوگیری از انتشار این ویروس ادارات ، دهیاران ، شوراها و مردم موارد مشکوک و علامت دار را جهت انجام تست و درمان به شبکه بهداشت معرفی نمایند .
نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی نظارت کامل را بر ورودی های شهرستان داشته و از ورود خودروهای غیر بومی جلوگیری کنند .
 در راستای اجرای بند ۵ مصوبه شصت و چهارمین جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا کلیه فعالیت های گروه های شغلی ۳ و۴ در شهرستان ممنوع می باشد. 

🔹 تمام  مدارس  شهرستان تعطیل و فقط از طریق نرم افراز شاد به دانش آموزان آموزش دهند.

۱۴۰۰/۰۱/۱۷


#منماسکمیزنم

🔹روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هلیلان

اشتراک گذاری
تصاویر
  • 🔶جلسه ستاد مدیریت و مبارزه با کرونا در شهرستان هلیلان برگزار شد
ثبت امتیاز